Tayland Gogo Bar

Gitmeden önce adını çok duyduğum Tayland Gogo Bar. Tayland gezime başlamadan önce bir arkadaşım bana Gogo barlardan bahsetti. Yok artık demiştim ve mutlaka görmek istediğim yerler arasına girmişti bu ilginçlik.

Öncelikle şunu söyleyeyim eğer reşit değilseniz yani 18 yaşından küçükseniz lütfen bu sayfayı kapatın veya diğer gezi yazılarımı okuyun, lütfen.. Eğer 18 yaşından büyükseniz okumaya devam edebilirsiniz.

 

Çıplak kadın görme meraklısı değilim ama her zaman göremeyeceğim ve yaşayamayacağım deneyimlere kesinlikle açığım. Bir kere geliyoruz sonuçta bu dünyaya değil mi? Adını duyduğum andan itibaren bende merak uyandıran Gogo Bar deneyimini sizinle tüm açıklığıyla paylaşacağım. Sonuçta ayıp veya günah değil utanılacak bir şey yok. Hatta benim bulunduğum Tayland Pattaya’da ki Gogo Bar’a bir alman kız, babasıyla beraber gelmişti.

 

Çok tuhafıma gitti, ama emin olun ben bir şov olarak izledim, onlar da böyle gördükleri için ailece bu kadar rahat gelebilmişlerdi.

Şimdi tüm açıklığıyla Tayland Gogo Bar deneyimini sizinle paylaşacağım.

 

TAYLAND GOGO BAR

tayland gogo bar

 

Tayland’da Gogo Bar’a ilk kez Phuket adasında gitmek istemiştik. Phuket adasının meşhur eğlence sokağı Bangla Street’de. Bu arada Phuket adasıyla ilgili çok daha fazla bilgiye Phuket Gezi Rehberi yazımdan ulaşabilirsiniz. Neyse konuyu dağıtmayayım. Çok heyecanlıydım nihayet methini çok duyduğum Gogo Bar’a gidebilecektim. İnternetten Phuket’in en iyi Gogo Bar’ını araştırdım ve …. Girdik.

 

İçeri girdiğinizde striptizci kızları görüyorsunuz ya üstlerinde ince dantelli gecelik oluyor veya tamamen çırıl çıplaklar. Masaya oturduğunuzda eşiniz, kız arkadaşınız veya yanınızda bir bayanla girmişseniz sizi rahatsız etmiyorlar. Ama yalnız veya grup erkekseniz yolunacak kazsınız 🙂 Hemen yanınızda gelip sizinle ilgilenmeye ve sohbet etmeye başlıyorlar bizde ki konsomatrisler gibi düşünün. Eğer paranız var ve eğlenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Bazı Gogo barların özel odaları olduğunu biliyorum. Para karşılığında beğendiğiniz striptizci ile birlikte olabiliyorsunuz içki dışarıya göre biraz daha pahalı.

Striptiz şovları izlerken buranın bizim için doğru yer olmadığını fark ettik çünkü Show yoktu. Hangi Show mu? Gogo bar denilince bizim aklımızdaki şey, kadınların vajinaları ile çeşitli gösteriler yaptığı Tayland’a özgü bir gösteriydi. Bizim gittiğimiz yer bir Gogo bar olmasına rağmen böyle bir gösteri olmadı. Sonradan öğrendik ki burası meşhur Pinpon şovların yapıldığı yerlerden biri değilmiş. Gogo Barlar Avrupa’dan bildiğimiz striptiz kulüblerden farklı değil. Doğru yerde olmadığımızı anladık bir iki gün sonra tekrar gideriz diye ayrıldık ama bir daha kısmet olmayacaktı. Phuket’de Gogo bara giremedik.

Birkaç hafta sonra ben Pattaya’da pin pon showların yapıldığı Gogo Bar’a girdim. Ve hayatımda ilk kez ağzım istem dışı açık kaldı. İnanılmaz bir deneyimdi.. işte geliyor. Pattaya Gogo Bar deneyimim.

 

PATTAYA GOGO BAR DENEYİMİ

Phuket’ten sonra Tayland’ın diğer adalarını gezdim. Koh Phi Phi, Koh Samui, Koh Phangan gezdiğim adalardan bazılarıydı. Sonrasında Bangkok’a döndüm daha önce geldiğim Bangkok’ta iki gün geçirdikten sonra çok merak ettiğim Pattaya’ya geçtim. Burada hayatım boyunca unutmayacağım bir deneyim yaşayacaktım. Pattaya Gogo bar Ping pong Show. Phuket adasında gittiğim ama kısmet olmayan çok merak ettiğim gösteriyi Pattaya’da izlemeye kararlıydım.

O Akşam Pattaya’nın meşhur Walking Street’ine gittim. Hem Phuket’de hem Pattaya’da bu tarz Gogo barlar direk cadde üzerinde değil, ya sokakta ya hemen cadde içerisinde oluyor. Sütten ağzım yanmıştı yoğurdu üfleyerek yiyecektim bu sefer. Bir Gogo Barın önüne gelip burada ping pong Show var mı diye sordum. Hayır burada yok dedi ama istersen başka bir yerde var diye cevap verdi. Evet istiyorum dedim. Bana girişin ücretli olduğunu 500 baht (2018) vermem gerektiğini söyledi. 500 baht 90 tl civarı bir para yapıyordu o zaman, muhtemelen şimdi kur değişmiştir. Benim için yüksek bir rakam olsa da girmeye kararlıydım. Peki dedim ve takıldım peşine adamın. Beni cadde üzerinde yer alan ikinci katta biraz küçük bir kulübe çıkardı. Girişte parayı vermiştim tabi. Yukarı çıktığımda kızlı erkekli başka gruplarda vardı. Bir bira söyledikten sonra striptizci kızları izlemeye başladım. Phuket’teki gibiydi, hiçbir fark yoktu tam yine tongaya bastığımı düşünürken, bir anda işin rengi değişti. Hayatımın en ilginç anlarından birini birazdan yaşayacaktım. Tayland Ping Pong Show.

 

Önce ortamı size tarif edeyim ortada 7-8 metre uzunluğunda 1.5 metre enine uzun bir masa var. Masanın karşılıklı olarak iki tarafında biz müşteriler oturmuş durumdayız. Striptizci kızlar masanın üzerine boşalttılar, elinde üç pinpon topu ve içi su dolu bir bardakla ilk kız masaya doğru yürüdü üzerinde sadece siyah ince dantelli bir gecelik vardı. Önce vajinasını şişedeki su ile ıslattı sonra bardağı bacaklarının altına koydu, topları vajinasına yerleştirdikten sonra ellerini kullanmadan topları içi su dolu bardağa fırlattı çok şaşırdım hayatımda ilk kez böyle bir şey izliyordum, ping pong show dedikleri buymuş demek ki, diye düşündüm. 10 dakika sonra ise ağzım açık kalacaktı, meğer bu gördüğüm sadece fragmanmış.

Alkışladık tabi ama görecektik ki bu en basit hareketmiş.

Sonra ikinci kadın geldi iki sigara getirmişti yanında, yanında uzandı sigaraları vajinasına koydu ve çakmakla sigaraları yaktı sonra da vajinasıyla çekerek birbirine bağlı iki sigarayı da saniyeler içerisinde çekerek bitirdi.

Bir sonraki gösteri de oldukça ilginçti tabi gösteriyi aynı kadınlar yapmıyor, sürekli değişiyor yeni gelen elinde iki şişe getirdi kola şişesi, içleri kola dolu. Kola dolu olan şişeyi vajinasıyla çekerek diğer boş olan şişeye aktardı, bu da çok ilginç bir gösteriydi.

Sonraki gösteriyi tarif etmesi biraz zor ama deneyeceğim. İki kadın geldi bir tanesinin elinde 3 tane salatalık vardı diğeri de elinde 2 tane kutu almıştı. Gösteriyi yapacak kız sahneye çıktı diğeri ise ona 2-3 metre uzaklıkta aşağıda bekledi. Kız salatalıkları vajinasına soktu sonra onları öyle bir fırlattı ki 3 metre ötedeki kovaların içine tam isabet ettirdi.

Bir sonraki kadın 3 metre uzunluğunda ip getirdi ipe iğneler bağlıydı, bir ucundan iğneli ipi vajinasına geçirdi, sonra diğer ucundan çekerek çıkardı hemen arkasından gelen kadın da elinde tuttuğu düdüğü vajinası ile çaldı 🙂

Önce ağzıyla çaldı bilale anlatır gibi biz de bunun düdük olduğunu anladık, sonra onu vajinasına soktu ve basınçla düdüğü öttürmeye başladı, üstelik melodili bir şekilde.

Sonraki gösteri de çok ilginçti, elinde 3 adet balonla bir kız daha geldi. Balonları izleyenlere dağıttı farklı farklı insanların kucaklarında 3 adet balon. Sonra ilk ve orta okuldan hatırlayacağınız kalem ile kağıt fırlatmaca oyunu vardır hani, işte aynen onun gibi bir boruyu vajinasına yerleştirdi ve içine koyduğu sivri şeylerle 1 metre uzağındaki insanların kucağında duran balonları patlattı, gerçekten inanılmazdı.

Ben oldukça soğuk kanlı bir insanım, dünya üzerindeki hiçbir şeyin beni şaşırtamayacağını düşünürdüm. Ta ki o ana kadar evet insanın ağzı bir karış açık kalabiliyormuş en çok şaşırdığım gösteri aynen şöyle oldu ; O hıyarları fırlatan kadın çıktı sahneye ilginç olan hiçbir şey yoktu. Yakasında iki adet pipet vardı sadece, ne olduğunu veya olacağını anlamadım. Kola veya soda içtiğimiz pipetlerle ne yapabilirdi ki bir insan.

Sonra vajinasından bir şeyler çıkarmaya başladı aman allahım iple çekiyordu ve iplere bağlı jiletler çıkıyordu kadının vajinasından imkansızdı bu olamazdı… Çektikçe geliyordu, geldikçe  o jiletler ipin üzerinde sallanıyordu. 2 metreden daha uzundu böyle bir şey fizik kurallarına aykırıydı, olamazdı. Çektiği jiletli ipler neredeyse 3 metre oldu nasıl kesmiyordu veya yırtmıyordu bir yerini. Nihayet çeke çeke bitirdiği jiletli ipin içinden bir jileti aldı ve o yakasında tuttuğu pipetleri kesti. Hem de tek bir jietle değil aralardan seçtiği birkaç farklı jiletle ilk başta ne işe yarayacağını anlamadığım pipetleri doğradı. Yani oyuncak değil gerçek jiletlerdi bunlar.

En son gelen kadının yaptığı ilginç gösteri bile bu yapılanın etkisinde kalan beni ayıltamadı. Gerçekten şok yaşadım. Sonraki gelen kadın ise kapalı bir soda şişesini ki şişenin kapağını ben kontrol ettim, uzattı bana ve kapak kesinlikle hiç açılmamıştı ve kapalıydı. Sonra vajinası ile o soda şişesinin kapağını açtı. Şok şok şok…

Gogo Bar’ın ne olduğunu wiki sitesinden de öğrenebilirsiniz.

Tayland’da hayatımın en ilginç anlarından birine şahit oldum. Tayland Gogo Barları beni çok şaşırttı ve kesinlikle utanılacak bir şey değil o yüzden de açık açık yazdım. Benim için tek sorun, gösteriyi yapan kadınların pek mutlu görünmüyor olmalarıydı. Kendilerinin eğlenmediği belliydi.

Düşüncenizi Paylaşın